אודות אלדד ספיבק - חברה להנדסה

חברת אלדד ספיבק עוסקת בניהול, תיאום ופקוח של פרוייקטים מורכבים בהנדסה אזרחית בארץ ובעולם.
החברה פועלת משנת 1971, ומנוהלת על ידי אינג' אלדד ספיבק, בעל תואר ראשון בהנדסה אזרחית ותואר M.Sc בהנדסה סביבתית.
אלדד ספיבק היה חבר בצוות הבכיר של תמ"א 35, תכנית הפיתוח של מדינת ישראל לשנת 2020 וכן בתכנית הפתוח למטרופולין תל אביב, לרבות תמ"מ 5.
לאחר אסון ורסאי, בקביעת הממשלה ועל תקן של מנהל פרוייקטים בכיר מהמגזר הפרטי, מונה אלדד ספיבק לחבר בוועדה המצומצמת ליישום לקחי וועדת זיילר.

בשנים האחרונות הצטרף לניהול החברה אינג' איתי ספיבק, בעל תואר ראשון בהנדסה אזרחית, אשר מוביל פרוייקטים מורכבים ב- 12 השנים האחרונות.
החברה מעסיקה למעלה מ-35 מהנדסים אזרחיים בעלי התמחויות שונות ומגוונות בתחומי ההנדסה האזרחית הסביבתית, תחבורה, מבנים ועוד.
בנוסף לפעילות השוטפת, עוסקת החברה במתן חוות דעת לבית המשפט, וכבוררת מקצועית במחלוקות שבין המדינה ליזמים פרטיים ובין יזמים לקבלנים.

חברת אלדד ספיבק מנהלת פרויקטים רבים ומגוונים,כגון: כבישים בין עירוניים, הפרדות מפלסיות כביש/רכבת, מתקנים לטיהור שפכים,מבני ציבור, פארקים מטרופולינים, מבני תעשיה, מנהרות כביש ורכבת ועוד.
עבודת החברה כוללת טיפול במבנים הנדסיים, תשתיות ומערכות אלקטרו מכאניות עבור יזמים ציבוריים ופרטיים כאחד.

לחברה צוות מקצועי רחב ועתיר ניסיון אשר מבצע בהצלחה את המטלות העומדות לפתחו תוך ניצול מיטבי של היתרונות של כל אחד מחברי הצוות. בשנים הבאות, הנהלת החברה שמה לה למטרה להמשיך במגמה הקיימת של לימוד מתמיד וחיפוש אחר טכנולוגיות מתקדמות ביישום פרוייקטים תוך שמירה קפדנית על הסביבה בה היא עוסקת.

אודות אלדד ספיבק, חברה להנדסה